Uwaga! Przerwa świąteczna od 28.12.22-04.01.2023r. Wszystkie zamówienia będą realizowane po tym terminie. Pozdrawiamy

Dostawa / Płatności

1) Dostawa

Zamówienia realizujemy w ciągu 24h od momentu wpływu na konto w dni robocze.

1.1 Za pośrednictwem Paczkomatów InPost

Nie musisz martwić się czy zastanie Cię kurier, lub tracić czas na odbiór awizo w razie Twojej nieobecności. Odbierasz paczkę dokładnie wtedy kiedy chcesz. 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Paczka czeka na Ciebie przez 48h (dwa dni) od momentu umieszczenia w paczkomacie. Jeżeli z jakiejś przyczyny nie będzie możliwe odebranie paczki z paczkomatu o czasie, możesz przedłużyć czas oczekiwania o dodatkowe 24h w aplikacji Inpost. W przypadku nieodebrania przesyłki paczkomatowej, zostanie ona odesłana do nadawcy.

Opcja wysyłki paczki za pobraniem poprzedzona jest smsem z prośbą o potwierdzenie, na który prosimy odpowiedzieć.

Wartość zamówienia / Forma płatności Zwykły przelew bankowy, odbiór w paczkomacie Zwykły przelew bankowy, kurier Za pobraniem, płatność i odbiór w paczkomacie
0 – 199zł 12 zł 13 zł 15 zł
200zł i powyżej BEZPŁATNIE BEZPŁATNIE NIE DOTYCZY

1.2 Za pośrednictwem Poczty Polskiej

Pocztą Polską wysyłamy jedynie przesyłki za granicę. Po wpisaniu adresu dostawy podstawia się opcja PP i kosztuje 20 zł.

 

1.3 Odbiór osobisty

Jesteśmy obecni na wielu imprezach plenerowych związanych z historią wczesnego średniowiecza, konwentach fantasy czy imprezach muzycznych o tematyce metalowej. Zapytaj nas, gdzie będziemy w najbliższym czasie, a przygotujemy dla Ciebie przesyłkę do odbioru na naszym stoisku.

Warto wiedzieć o przesyłce

Kurierzy w pierwszej kolejności obsługują firmy oraz instytucje, dlatego korzystne może okazać się podanie adresu miejsca pracy. Podanie numeru telefonu ułatwi kurierowi kontakt. Wszelkie pytania dotyczące wysyłki prosimy kierować mailowo na adres zamowienia@ozdoby-wikingow.pl lub telefonicznie od poniedziałku do piątku w godz 9:00-19:00 pod numer +48 507 542 030. Nie zostawiamy naszych klientów samych sobie, interweniujemy w sprawie opóźnionych lub zaginionych przesyłek.

Celem zmaksymalizowania szansy by zakupy dotarły do Ciebie najszybciej należy:

  • złożyć zamówienie do godziny 11:00
  • zrobić przelew na numer telefonu
  • wybrać pobranie, jako formę płatności (w takim wypadku nie musimy czekać na wpłynięcie pieniędzy na konto, natychmiast realizujemy zamówienie)
  • skorzystać z kuriera.

W dużych miastach większość tak zamówionych przesyłek dotrze w ciągu 48 godzin od momentu złożenia zamówienia (dotyczy dni roboczych). W przypadku mniejszych miejscowości czas dostarczenia może przedłużyć się o kilka dni. W wyjątkowych, niezależnych od nas sytuacjach czas dotarcia wysyłki może ulec przedłużeniu o kilka dni (szczególnie w okresie świątecznym).

 

2) Sposoby płatności

2.1 Płatność dokonywana przez klienta przed wydaniem towaru może być realizowana:

  • PayPal
  • Blik / przelewem na telefon 503601402
  • przelewem na konto Ozdoby Wikingów Dariusz Leonhard

Millennium Bank o nr: 72 1160 2202 0000 0002 2439 3876 W tytule przelewu należy umieścić numer zamówienia, podany w mail’u potwierdzającym złożenie zamówienia. Dane do przelewu: Ozdoby Wikingów Dariusz Leonhard ul. Osiedle Przylesie 24 62-035 Błażejewo

2.2 Płatność dokonywana przez klienta przy wydaniu towaru może być realizowana dwojako:

  • przy odbiorze (za pobraniem): opłata za przesyłkę następuje przy dostarczeniu paczki przez paczkomat Inpost; zamówienie realizowane jest natychmiast, gdyż nie ma konieczności oczekiwania na wpłynięcie środków na konto. Koszt to 15 zł. Instrukcja płatności i odbioru za pobraniem w paczkomacie: https://inpost.pl/pomoc-jak-odebrac-przesylke-pobraniowa-z-paczkomatupaczkopunktu
  • na stoisku z osobistym odbiorem.