Od czwartku 16.05 do niedzieli 19.05 można nas spotkać na targach książki Vivelo na stadionie Narodowym w Warszawie, a także w wiosce historycznej w Radzimiu (pt-sob). Serdecznie zapraszamy :)

Rogi do picia

Przygody Wikingów nie mogłyby odbywać się bez wykorzystania jakościowych produktów i akcesoriów, tworzonych najczęściej z naturalnych surowców i materiałów. Rogi do picia, które znajdują się w naszej ofercie, to trwałe artykuły, które idealnie imitują te wykorzystywane w średniowiecznym świecie Wikingów i Słowian.

Jakościowe wykonanie i pewne surowce — rogi do picia z gwarancją gatunkową produktu

Wysoka jakość rogów do picia wynika przede wszystkim z materiałów wykorzystanych podczas produkcji i surowców, które wyróżniają się najlepszym gatunkiem. Rogi dostępne w naszej ofercie to akcesoria wykonane z bydła hodowlanego. To wytrzymałe produkty, które mogą przetrwać długie lata w nienaruszonym stanie.

Każdy produkt to oryginalny i wyjątkowy róg — po czym poznać naturalnie tworzone rogi?

Jak rozpoznać naturalny róg do picia? Wiking, który zna się na profesjonalnie przygotowanym sprzęcie do spożywania trunków, na pewno bez problemu wskaże ten naturalny. Przede wszystkim róg do picia wyróżnia się oryginalnym kształtem. Każdy artykuł to wyjątkowy egzemplarz, odróżniający się od innych kolorem, formą i wzorem. Dzięki temu bez problemu rozpoznasz naturalny róg wśród szerokiego asortymentu sztucznych akcesoriów.

Róg do picia, który ma wiele zastosowań

Czy róg do picia służy prawdziwemu Wikingowi jedynie do celów konsumpcyjnych? Niekoniecznie. Wszystkie produkty, które znajdziesz w naszej ofercie, możesz dowolnie wykorzystywać. Róg do picia to artykuł, który świetnie sprawdzi się w formie ozdoby czy prezentu dla bliskiej osoby. Nie musisz pić z niego ulubionych trunków, chociaż trzeba przyznać, że to prawdziwa frajda dla miłośników średniowiecznych klimatów. Rogi przygotowane są do spożywania napojów, więc z powodzeniem możesz napełniać je smakowitym napojem. Wyjątkowy róg możesz podarować znajomemu, przyjacielowi, partnerowi czy partnerce. Spodoba się każdemu, kto kolekcjonuje jakościowe i oryginalne elementy średniowiecznego wystroju wnętrz czy każdemu, kto ze świata Wikingów czerpie inspiracje w swoim codziennym życiu.

Bezpieczne rogi do picia dowolnych napojów

Wnętrze każdego rogu przygotowane zostało do spożywania napojów. Możesz pić z rogu wodę, sok, lub napój alkoholowy. Dowolnie przygotowany trunek smakuje wyjątkowo dobrze w tak oryginalnej oprawie. Warto jednak dodać, że wyjątkiem są gorące napoje, które mogą uszkodzić strukturę rogu oraz napoje barwiące (na przykład wino bądź kolorowe drinki), mogące zabarwić róg. Rogi, choć wyglądają w pełni naturalnie, to zostały odpowiednio przygotowane do spożywania napojów — wypolerowane, oczyszczone, oszlifowane i pokryte wewnątrz specjalnym lakierem, który nadaje się do kontaktu z żywnością. Dzięki temu czyszczenie rogu jest proste i bezproblemowe.

Szukasz oryginalnych prezentów dla miłośników średniowiecznych przygód? Chcesz podarować wyjątkowy upominek dla prawdziwego Wikinga? Wybierz naturalne rogi do picia — produkty o oryginalnym designie i naturalnej strukturze. Sprawdź szeroki wybór różnych rogów, o których przeznaczeniu decyduje sam użytkownik. Kupuj rogi do picia z pewnych źródeł, gwarantujących naturalność tworzonych produktów.

Zobacz również – rogi sygnałowe

Zapisz się do naszego newslettera i odbierz 5% rabatu

Wyślemy Ci raz w miesiącu informację o promocjach, nowościach, naszych wyjazdach i przede wszystkim ciekawostki ze świata Wikingów i Słowian.