Uwaga! W dniach 29-30.09 zapraszamy serdecznie do hali Łuczniczka w Bydgoszczy na Blugame Show 2023, a w 01.10 na zamek we Wrocławiu na Jarmark Jadwiżański.

Młot Thora

Popularne motywy pochodzące z czasów wikingów wykorzystywane są w projektowaniu i produkowaniu biżuterii, elementów ubioru i rekwizytów. Legendarny Młot Thora to produkt dla twórców, którzy starają się najlepiej odzwierciedlić symbole i motywy w swoich realizacjach. Zawieszka Młot Thora to także jeden z bardziej popularnych elementów biżuterii, który jest wybierany przez klientów.

Oryginalna zawieszka Młot Thora w różnym wydaniu — wybierz pasujący dla Ciebie produkt

Młot Thora stanowi jeden z głównych motywów z historii życia wikingów i to on właśnie wpisał się w główny nurt inspiracyjny dla twórców, projektantów i producentów. Motyw Młota pojawia się na dziełach sztuki, obrazach, w grafikach, powstaje w formie dekoracji, ale i biżuterii. Zawieszka w kształcie Młota Thora to jeden z popularniejszych produktów w ofercie jakościowej i stylowej biżuterii, którą chętnie wybierają odbiorcy zafascynowani światem wikingów i średniowiecznych czasów. W naszej ofercie znajdziesz zawieszki o różnych wielkościach i zróżnicowanych wzorach.

Znaczenie i symbolika Młota Thora — dlaczego motyw ten jest tak bardzo popularny?

Żeby zrozumieć fenomen symbolu, jakim jest Młot Thora, konieczne jest poznanie znaczenia tego znaku. Atrybut ten w mitologii nordyckiej związany był z burzami i piorunami. Młot miał służyć do pokonywania przeciwności, ponieważ był w stanie zniszczyć wszystko, co stanęło na jego drodze. Z kolei Thor jest jednym z nordyckich bogów. To bóg burzy i piorunów, ale też sił witalnych i rolnictwa, sprowadzający deszcz odpowiedzialny za urodzaje. Talizman z młotem w postaci zawieszki stanowi więc znaczący symbol dla wszystkich tych, którzy poszukują dodatkowej dawki motywacji i siły do działania. Młot jest symbolem powodzenia, siły i wojowniczej natury, dlatego może stać się atrybutem wszystkich poszukujących dodatkowej motywacji i energii.

Młot Thora jako dobry talizman i wyjątkowy dodatek do różnych stylizacji

Młot ma nie tylko znaczenie symboliczne. Przez lata miłośnicy wikingów wypracowali sobie wiele produktów, które mogą stanowić dla nich podstawę do tworzenia ubrań, biżuterii, dodatków. To rodzaj atrybutu, który idealnie sprawdza się jako inspiracja do produkowania i projektowania akcesoriów. W naszej ofercie znajdziesz Młoty Thora w różnym wydaniu. Dołączone do rzemyka czy srebrnego łańcuszka, są często noszone nie tylko do klasycznych strojów historycznych Wikingów, ale wykorzystywane są także w codziennych stylizacjach. Nadają całości wyjątkowego charakteru, niekiedy dodają szyku i świetnie podkreślają wybierane stroje.

Młot Thora to przede wszystkim siła, moc i charakter, a noszenie repliki ma użytkownikowi przypominać o tym, jak wiele energii i wartości kryje się w nim samym.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem biżuterii i zawieszek z motywami Młota Thora. Wybierz ten, który spełnia Twoje oczekiwania. Podaruj zawieszkę bliskiej osobie lub prawdziwemu miłośnikowi świata wikingów. Wybieraj produkty z pewnych źródeł i od sprawdzonych dystrybutorów. Postaw na szeroki asortyment jakościowych zawieszek i wybierz produkty z dostawą do domu.

Zapisz się do naszego newslettera i odbierz 10% rabatu

Wyślemy Ci raz w miesiącu informację o promocjach, nowościach, naszych wyjazdach i przede wszystkim ciekawostki ze świata Wikingów i Słowian.