Zapraszamy od 30.11-03.12 na Targi Książki Historycznej w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie oraz na 31. Wrocławskie Targi Dobrych Książek w Hali Stulecia, a także 02-03.12 na Magnificon Winter Expo 2023 w Expo Kraków. Zamówienia złożone między 29.11 a 04.12 do godz 11:00 będziemy realizować w poniedziałek 04.12.

Ciri

Dla każdego miłośnika sagi Andrzeja Sapkowskiego Wiedźmin ciekawą propozycją są ozdoby nawiązujące do kluczowych postaci, takich jak Ciri, Geralt z Rivii czy Yennefer. Aktualnie mamy do zaoferowania wysokiej klasy zawieszki inspirowane średniowiecznym wzornictwem. Charakteryzują się wyjątkowym urokiem, dzięki czemu stanowią oryginalne uzupełnienie codziennych stylizacji. To całkowicie uniwersalne akcesoria, które przypadną do gustu zarówno kobietom, jak i mężczyznom. W ten sposób Twój ulubiony symbol będzie zawsze w zasięgu ręki!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Zapisz się do naszego newslettera i odbierz 10% rabatu

Wyślemy Ci raz w miesiącu informację o promocjach, nowościach, naszych wyjazdach i przede wszystkim ciekawostki ze świata Wikingów i Słowian.