Uwaga! Udajemy się na wyprawy do Gdańska na Mystic Festival oraz do Leszna na Targi Piwne. Wszystkie zamówienia złożone między 08.06 a 11.06 zrealizujemy po powrocie.

Swarzyca

Zgromadzone w tej kategorii produkty inspirowane są mitologią słowiańską, a dokładnie odwołują się do atrybutu słowiańskiego boga Swaroga, jakim jest kołowrót swarzyca. Asortyment obejmuje kolczyki, zawieszki, bransolety, breloki oraz pierścienie. Mnogość motywów i projektów gwarantuje odnalezienie biżuterii z symbolem idealnie wpasowującej się w Twoje gusta. Dostępne w sprzedaży wyroby jubilerskie wyróżniają się doskonałą precyzją i starannością wykonania, dzięki czemu prezentują się atrakcyjnie i bardzo estetycznie. W zależności od wybranego rodzaju biżuterii możesz spodziewać się zastosowania różnego materiału, który jest ściśle dostosowany do specyfiku danego projektu. Proponujemy wysokojakościowe ozdoby posrebrzane, miedziowane i brązowione.

Zapisz się do naszego newslettera i odbierz 10% rabatu

Wyślemy Ci raz w miesiącu informację o promocjach, nowościach, naszych wyjazdach i przede wszystkim ciekawostki ze świata Wikingów i Słowian.